top of page

BİLDİRİ GÖNDERİMİ

Özet Bildirilerde;

  • ÖZET BİLDİRİ  ŞABLONU' na  göre hazırlayacağınız Türkçe ve İngilizce ÖZETiniz (Kaynakçaya gerek yoktur) en az 200 en çok 750 kelime olmalıdır. Şablonu kullanmadan ve kelime sayısına uyulmadan hazırlanan bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

​​

    Tam Metin Bildirilerde; 

  • TAM METİN BİLDİRİ ŞABLONU'na göre en fazla 15 sayfa olacak şekilde bildirilerini göndermeleri gereklidir.  ​

LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ

​​

  • Yazarın özet yada tam metin basılma isteğine göre bildirisini göndermesi gereklidir. Özet gönderenler için sonradan tam metin kabulü yapılmayacaktır. 

  • Bildirilerin hatasız bir şekilde basılabilmesi için  özenle hazırlanarak gönderilmelidir. Çünkü hakem önerilerinde yapılacaklar hariç olmak üzere bildirilerde sonradan herhangi bir düzenlemeye izin verilmeyecektir.

  • Bildirilerinizi gönderirken e- mail içerisinde çalışmanızın hangi alanda olduğunu belirtiniz.

  • Şablona göre hazırladığınız bildirinizi en geç 01 MART 2024 tarihine kadar docx/word formatında

issris@bandirma.edu.tr 

        adresine göndermeniz gerekmektedir.

  • Gönderilen bildiriler için aynı gün içerisinde tarafımızdan bildirinizin alındığına dair teyit maili gönderilmektedir. Eğer gönderi teyit maili almazsanız spam kutunuzu kontrol ediniz ve bizimle mail olarak irtibata geçiniz.    

  • Bildirilerinizi gönderirken e- mail içerisinde çalışmanızın hangi alanda olduğunu belirtiniz.                       

Tüm katılımcılar sempozyumumuza göndermiş oldukları çalışmalardan sorumlu ve yükümlüdür. Çalışmanın yazarları çalışmış oldukları bilim alanı ile ilgili etik kurul raporu ya da kurum izinlerinden sorumludur bu konuda sempozyumuz kurullarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Oluşabilecek etik, hukuki ve diğer sorunlarda tüm yükümlülük tek taraflı olarak çalışmayı tarafımıza gönderen yazar/yazarlara aittir. Sempozyumumuz bu tip olumsuzluklar karşısında sorumlu değildir ve tüm hukuki ve diğer haklarını saklı tutar. 

ÖZET ŞABLONU

TAM METİN ŞABLONU

bottom of page