BİLDİRİ GÖNDERİMİ

 

Sempozyum BİLDİRİ  ŞABLONU na  göre hazırlayacağınız Türkçe ve İngilizce ÖZETiniz (Kaynakçaya gerek yoktur) en az 250 en çok 750 kelime olmalıdır. Tam metin göndermek isteyen katılımcılar ise aynı bildiri şablonuna göre en fazla 15 sayfa olacak şekilde bildirilerini göndermeleri gereklidir.  ​​Bildirilerinizi en geç 31 Ocak 2021 tarihine kadar  bildiri şablonunu kullanarak doc/word formatında issris@bandirma.edu.tr adresine göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen bildiriler için aynı gün içerisinde tarafımızdan bildirinizin alındığına dair teyit mail gönderilmektedir. Eğer gönderi teyit maili almazsanız spam kutunuzu kontrol ediniz ve bizimle mail olarak irtibata geçiniz.  

Bildirilerinizi gönderirken e- mail içerisinde çalışmanızın hangi alanda olduğunu belirtiniz. Ayrıca e-mail içerisinde sunum linkini gönderebilmemiz için cep telefonu numaranızı da göndermeniz gerekmektedir.   

 

Bildiri Şablonu

 

 


Kayıt Ücreti (EFT yada Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı)

Katılım ücreti bildiri değerlendirmesi bitirilip kabul edildikten sonra yatırılacaktır. Başvuru esnasında ücret istenmemektedir. Kabul edilen bildirilerde yurtiçi katılımcıları için her bir bildiri ücreti 200 TL dir.  Kabul edilen bildiriler için katılım ücretlerini aşağıdaki hesap numarasına en geç 15 Şubat 2021  tarihine kadar yatırmanız gerekmektedir. Ücreti yatırılmayan bildiriler sempozyum programına dahil edilmeyecektir. 

Eğer EFT ile kayıt ücreti yatıracaksanız kayıt ücretini yatırırken açıklama kısmına ISSRIS katılım ücreti olarak belirtiniz.  Kayıt ücretini yatıran katılımcıların dekontlarını issris@bandirma.edu.tr adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız aşağıdaki link ile ödemenizi yapabilirsiniz. Tüm bankaların kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapılabilmektedir.  

 

EFT İLE ÖDEME İÇİN BANKA BİLGİLERİ

ALICI: BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ A.Ş.

BANKA HESAP NO:  Halk Bankası Bandırma Şubesi 

 Hesap NO: 10260816

 IBAN NO:  TR75 0001 2009 2440 0010 2608 16

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız aşağıdaki BUTON ile ödemenizi yapabilirsiniz. 

card.png